A A A

Windows 7 RC jednak 5 maja - dla wszystkich

27 kwietnia 2009, 11:27
Kilka dni temu pisaliśmy, że Windows 7 RC być może będzie dostępny dla wszystkich już 5 maja. Wszystko za sprawą omyłkowej premiery witryny Microsoftu. Teraz już jest pewne, że kolejna wersja najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie będzie dostępna za niecałe dwa tygodnie.
Windows 7 RC jednak 5 maja - dla wszystkich

Informacja została oficjalnie potwierdzona na blogu zespołu odpowiedzialnego za Windows 7. Brandon LeBlanc z Microsoftu powiedział także, że wszyscy abonenci MSDN i TechNet będą mogli wypróbować system Windows 7 RC już w najbliższy czwartek.

Warto dodać, że na forach już można odnaleźć torrenty prowadzące wprost do wersji RC. Ze wstępnych informacji wynika także, iż z wersji kandydującej będzie można korzystać do połowy 2010 roku. Microsoft umożliwi pobieranie systemu przez co najmniej dwa miesiące.

Źródło: Microsoft


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto