A A A

Windows 7 Release Candidate 1 - kiedy dla wszystkich?

20 kwietnia 2009, 11:05
Dwa dni temu na stronie Microsoftu pojawiła się informacja o dostępności RC 1 dla subskrybentów MSDN i TechNetu, jednak równie szybko zniknęła. Wiadomo, że wersję RC 1 mają już więksi partnerzy (Simens, Dell). Kiedy zatem Windows 7 w wersji kandydującej będzie dostępny dla wszystkich? Najprawdopodobniej już za kilkanaście dni.
Windows 7 Release Candidate 1 - kiedy dla wszystkich?

Pisaliśmy już o niezamierzonej premierze Windows 7 w artykule Omyłkowa "premiera" Windows 7 Release Candidate. Wtedy to Microsoft opublikował stronę, z której można było pobrać Windows 7 Release Candidate. Strona zniknęła, a data publikacji witryny była ustawiona na maj 2009 roku. Teraz nastąpiła ponowna "pomyłka"? Miejmy nadzieje, że wszystkie te "znaki" oraz obietnice Microsoftu okażą się prorocze i wszyscy będziemy mogli pobrać Windows 7 Release Candidate 1 już 5 maja tego roku.

Z informacji, jakie ukazały się na stronie, które szybko usunięto, wynika, że z wersji kandydującej będzie można korzystać do połowy 2010 roku. Microsoft umożliwi pobieranie systemu przez co najmniej dwa miesiące.

Źródło: ArsTechnica, Microsoft


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto