A A A

Windows 7 ukończony

23 lipca 2009, 10:46
Na oficjalnym blogu Windows poinformowano, że najnowsza odsłona okien weszła w etap Release to Manufacturing (RTM), czyli gotowości do produkcji (trafi do niej build 7600.16385). Oznacza to, że niektórzy dostawcy OEM mogą otrzymać kopie nowego systemu już w przyszłym tygodniu.
Windows 7 ukończony

Informacja oznacza, że Microsoftowi uda się dotrzymać planowanej daty premiery – 22 października. Wówczas do sklepów trafią pudełka z 12 wersjami językowymi systemu. W tej pierwszej grupie znajdzie się także polska wersja Windows 7. Kolejne 21 wersji językowych ma zadebiutować na rynku 31 października.

Microsoft poinformował także o oficjalnej polskiej premierze Windows 7, która odbędzie się podczas tegorocznej edycji konferencji Microsoft Technology Summit – 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Jeśli ktoś ma trochę wolnej gotówki, może wziąć udział w imprezie – do 31 sierpnia rejestracja kosztuje "jedyne" 650 zł.

Źródło: informacja prasowa


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto