A A A

Windows 7 w sklepach już w październiku

4 czerwca 2009, 15:53
Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami i domysłami, premiera Windows 7 odbędzie się 22 października. Już w maju informował o tym Acer, który zapowiadał, że wszystkie komputery, które będą sprzedawane od 23 października, będą wyposażone w nowy system. Teraz informację tę oficjalnie potwierdził Microsoft.
Windows 7 w sklepach już w październiku

Oprócz Windows 7 tego dnia swoją premierę będzie mieć także drugie wydanie systemu serwerowego, czyli Windows Server 2008 R2. Natomiast w połowie lipca wersje RTM będą już rozsyłane do partnerów. Co ważne, każdy, kto zakupi system Vista po 26 czerwca, będzie mógł liczyć na bonifikatę lub darmową kopię Siódemki (nie zostało to jeszcze sprecyzowane). Wiadomo już jednak, że nie będzie to dotyczyć podstawowej wersji Visty, czyli Home Basic.

Niestety odnośnie cen nie podano żadnej konkretnej informacji, aczkolwiek w internecie pojawiają się plotki, że nowy system może być droższy od obecnej na rynku Visty.

Źródło: cnet


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto