A A A

Windows Live Messenger z możliwością rozmów z użytkownikami Facebooka

4 lutego 2011, 11:21
Windows Live Messenger z możliwością rozmów z użytkownikami Facebooka

Drugiego lutego Polska dołączyła do grupy 13 państw, w których użytkownicy komunikatora Windows Live Messenger mogą prowadzić rozmowy z zaprzyjaźnionymi osobami, które w tym samym czasie korzystają z czatu w serwisie Facebook.

Integracja czatów jest kolejnym, po wprowadzonej we wrześniu 2010 roku możliwości łączenia kont Windows Live i Facebook, elementem ułatwiającym użytkownikom obu serwisów bycie w kontakcie ze swoimi znajomymi bez względu na to, z jakiego serwisu aktualnie korzystają. Przez 6 miesięcy od wprowadzenia tej usługi użytkownicy przegadali w ten sposób ponad 3 miliardy minut.

Użytkownicy poczty Hotmail i posiadacze konta Windows Live ID mogą przeprowadzić integrację na stronie głównej Windows Live w zakładce „Połącz usługi” lub bezpośrednio w ustawieniach komunikatora Windows Live Messenger. Komunikator w czytelny sposób wskaże, który ze znajomych jest z dala od komputera lub na czacie w serwisie Facebook.

Usługi skupione wokół poczty Hotmail, w tym komunikator Messenger, Galeria Fotografii, Movie Maker, Office Web Apps, wirtualny dysk SkyDrive, pozwalają na swobodne komunikowanie ze znajomymi z całego świata, w całej sieci. Dzięki możliwości integracji wielu serwisów, możesz nie tylko połączyć swoje konto w Windows Live z Facebook czy LinkedIn, ale także korzystać z innych usług, takich jak np. Flickr czy WordPress, bez potrzeby wychodzenia ze swojej skrzynki pocztowej Hotmail.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto