A A A

Windows Live Search w Firefoksie

30 stycznia 2009, 11:43
W sieci dostępny jest oficjalny dodatek, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z wyszukiwarki Windows Live Search z poziomu paska przeglądarki Firefox. Dodatek wydany przez Microsoft obsługuje także podpowiedzi.
Windows Live Search w Firefoksie

Wtyczka do liska na wzór Google daje możliwość korzystania z kontekstowych podpowiedzi, które ukazują się podczas wpisywania zapytań do wyszukiwarki. Dodatek Microsoftu w odróżnieniu od Google obsługuje zdecydowanie więcej protokołów, takich jak JSON, XML i SOAP, Google opiera się wyłącznie na technologii Ajax. Wtyczkę do Firefoksa można pobrać ze strony Mozilli.Źródło: Mozilla


Paweł Bijata
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto