A A A

Windows Mobile 6.5 - prezentacja już niebawem

20 kwietnia 2009, 13:40
Microsoft ogłosił, że zamierza zaprezentować swój najnowszy system do urządzeń przenośnych - Windows Mobile 6.5 - na konferencji TechEd 09, 11 maja br.
Windows Mobile 6.5 - prezentacja już niebawem

Informacje dotyczące kolejnej wersji Windows Mobile docierały zarówno za pośrednictwem serwisów internetowych, jak i samego Microsoftu już wcześniej, jednak poza samymi informacjami brakowało szczegółów odnośnie nowego systemu do urządzeń mobilnych. Wiadomo, że wersja 6.5 w stosunku do aktualnej 6.1 będzie znacznie rozbudowana pod względem wyglądu oraz sposobu interakcji z użytkownikiem. Interfejs ma zostać znacznie lepiej przystosowany do możliwości ekranów dotykowych, w które wyposażane są współczesne rozbudowane telefony komórkowe.

Ekrany z nowego systemu Windows Mobile 6.5

Na wspomnianej konferencji TechEd 09 Microsoft zamierza zaprezentować nie tylko spis planowanych funkcji i ekrany prezentujące zmodyfikowany interfejs. Nie zmienia to jednak faktu, że pierwsze urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.5 spodziewane są na rynku dopiero w drugiej połowie 2009 roku.

Źródło: TechSpot


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto