A A A

Windows Phone 8 dostał nową wersję Deezera

7 sierpnia 2013, 16:50
Deezer w Polsce radzi sobie coraz lepiej - odświeżona wersja aplikacji dla popularnego w naszym kraju Windows Phone, zapewne mu tylko pomoże. Więcej szczegółów w newsie.
Windows Phone 8 dostał nową wersję Deezera

Deezer w Polsce radzi sobie coraz lepiej - odświeżona wersja aplikacji dla popularnego w naszym kraju Windows Phone, zapewne mu tylko pomoże.

Zaktualizowaną aplikację na telefony z systemem Windows Phone 8 wyróżnia nowy ekran główny, skoncentrowany na zawartości, a także udoskonalone funkcje przeznaczone dla użytkowników platformy Windows Phone 8 Aplikacja została opracowana z myślą o odkrywaniu muzyki. Na ekranie głównym, jak i w sekcji "Odkryj" prezentowane są rekomendacje najciekawszych utworów wybranych przez zespoły redakcyjne Deezera z całego świata.

W przeciwieństwie do innych usług muzycznych, w których rekomendacje oparte są wyłącznie na algorytmach, 20 proc. ogólnoświatowego zespołu Deezer zajmuje się odkrywaniem najlepszej muzyki, przesłuchując tygodniowo ponad 250 albumów z różnych gatunków i krajów.

Wszyscy użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone 8, mogą teraz udostępniać ulubione utwory i listy odtwarzania oraz polecać muzyczne nowości milionom innych fanów, z całego świata. Udoskonalona aplikacja ułatwia nie tylko odkrywanie muzyki, ale także dostęp do ulubionych albumów, list odtwarzania i wykonawców. W tym celu można skorzystać z dynamicznych kafelków w Windows Phone — bezpośrednio na ekranie głównym. Co więcej, użytkownicy Deezera mogą teraz szybko i bezproblemowo dodawać do trybu offline listy odtwarzania oraz albumy.

- Oprócz rekomendacji redakcyjnych i dostępu do 25 milionów utworów z bazy Deezera, nowa aplikacja dla Windows Phone 8 wyróżnia się bardzo eleganckim wyglądem. Kafelki, duże okładki albumów i płynnie działające funkcje wykorzystują zalety platformy Windows Phone 8 i umożliwiają wygodne słuchanie oraz udostępnianie muzyki - powiedział Daniel Marhely, założyciel Deezera.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Karaoke ze Spotify?
2 lipca 2020
Serwis uruchomił funkcję wyświetlania tekstów piosenek w czasie rzeczywistym.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto