A A A

Windows dla tych, co chcą wiedzieć więcej

30 czerwca 2008, 16:18
Windows dla tych, co chcą wiedzieć więcej

Microsoft uruchomił wersję beta nowego serwisu w całości poświęconego systemowi Windows. Witryna sieci Web o nazwie WindowsAndMe została stworzona z myślą o użytkownikach pragnących jak najlepiej wykorzystać swoje wiadomości dotyczące najpopularniejszego systemu operacyjnego.

Serwis dostępny pod adresem windowsandme.com ma być miejscem, w którym każdy będzie mógł dokładnie zapoznać się ze sztandarowym produktem Microsoft. Członkowie nowej społeczności będą na bieżąco informowani o innowacjach i nowościach w świecie Windows. Witryna WindowsAndMe ma być również miejscem, w którym każdy będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i opinią z innymi użytkownikami systemu, natomiast zespół osób zgromadzonych w panelu o wiele mówiącej nazwie „Windows Guru”, złożony z grupy najbardziej zaawansowanych użytkowników, pomoże rozwiązać wszelkie problemy i rozwiać wątpliwości dotyczące systemu.

Źródło:WindowsAndMe


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto