A A A

Wirtualna Polska – nowy lokalizator internetowy

9 lipca 2008, 13:39
Wirtualna Polska – nowy lokalizator internetowy
WP uruchomiła swój lokalizator internetowy. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym, o przewadze serwisu Docelu.pl nad innymi tego typu witrynami mają zdecydować dodatkowe funkcje, m.in. obliczanie odległości pomiędzy punktami czy dodawanie przez użytkownika własnych lokalizacji na mapie.
Docelu.pl ma największą bazę firm oraz instytucji, łącznie ponad milion tzw. punktów POI (points of interest). Użytkownik może wprowadzać także swoje lokalizacje. W serwisie dostępne są mapy Polski i świata.
– Uruchomiliśmy serwis, w którym nawigacja jest intuicyjna i przyjazna internaucie. Jednocześnie, także dzięki naszym partnerom, jest to produkt innowacyjny – mówi Marcin Chmielecki, zastępca dyrektora programowego Wirtualnej Polski. Oprócz wymienionych cech lokalizator umożliwia implementowanie części mapki na własnej stronie WWW użytkownika i zapisywanie wyników poszukiwania POI, np. trasy, którą można w ten sposób zarchiwizować w Notatniku – dodaje Marcin Chmielecki.

Źródło: WP

Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto