A A A

Wirtualny podryw hitem w Japonii

22 września 2008, 10:58
Wirtualny podryw hitem w Japonii

Randki z wirtualnymi chłopcami to nowe zjawisko w internetowych serwisach społecznościowych, które od kilku dni robi wielką karierę w Japonii. Serwis Webkare, z oczywistych względów skierowany do damskiej części użytkowników sieci, po pięciu dniach od startu (10 września) zdobył 10 tys. użytkowniczek (3,5 miliona odsłon).

Po zarejestrowaniu w Webkare dziewczęta wybierają animowanego, wirtualnego chłopaka, którego serce chcą zdobyć. Droga do celu wiedzie przez wirtualne randki utrzymane – jak cały serwis – w komiksowej konwencji. Interakcja z kreskówkowymi chłopcami odbywa się głównie przez wybór wyświetlanych na ekranie dialogów. Jednak do postępów w grze konieczne jest także kontaktowanie się z innymi użytkowniczkami oraz podrywanymi przez nie postaciami. Dokładna mechanika gry jest okryta tajemnicą przez jej producenta LinkThink.

Po dużym sukcesie w Japonii można oczekiwać szybkiej premiery anglojęzycznej wersji serwisu, który na razie dostępny jest tylko w języku japońskim.

Źródło: Washington Post


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTelewizor co 15 sekund
19 lutego 2019
W zeszłym roku połowę kupionych w Polsce telewizorów Samsung stanowiły modele Smart TV w rozdzielczości UHD (4K).

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto