A A A

Wkrótce nowe wersje Firefoksa

15 kwietnia 2009, 14:15
Fundacja Mozilla, twórca jednej z najpopularniejszych przeglądarek internetowych, ogłosiła, że wkrótce zostaną udostępnione dwie nowe wersje Firefoksa: finalna wersja Firefoksa 3.0.9, będąca kontynuacją aktualnej linii, oraz kolejna, czwarta już wersja beta oczekiwanego Firefoksa 3.5.
Wkrótce nowe wersje Firefoksa

Przeglądarka Firefox 3.0.9 ma zostać udostępniona w najbliższy wtorek, 21 kwietnia. Wersja ta nie wnosi do aktualnej wersji 3.0.8 żadnych spektakularnych nowości, zawiera jednak istotne poprawki stabilności i bezpieczeństwa przeglądarki. Dotychczasowi użytkownicy Firefoksa w najbliższy wtorek, podczas korzystania z przeglądarki, zobaczą najprawdopodobniej komunikat informujący o dostępności nowej wersji.

Z kolei publikację Firefoksa 3.5 beta 4 przewidziano w dniach 22–24 kwietnia. Przypomnijmy, że Firefox 3.5 początkowo miał być wersją oznaczoną numeracją 3.1, jednak wprowadzane zmiany i modyfikacje, a także czas oczekiwania na kolejną stabilną generację okazały się na tyle duże, że zdecydowano o zmianie numeracji na 3.5. Na ile stabilna okaże się beta 4, przekonamy się już niebawem.

Źródło: TechConnect


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zmiany w mailingu YouTube'a
8 sierpnia 2020
Subskrybenci przestaną otrzymywać e-maile o zamieszczanych na kanałach YouTube'a nowościach.


Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto