A A A

Wodoodporny odtwarzacz MP3 i WMA

20 listopada 2008, 10:33
iBOX Poseidon to odtwarzacz, który nie boi się kontaktu z wodą, idealnie więc nadaje się do wykorzystania w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Wodoodporny odtwarzacz MP3 i WMA

Potwierdzają to pomyślnie przebyte podwodne testy, zgodne ze standardem IEC 529, w których odtwarzacz uzyskał klasę wodoszczelności IPX8, a więc najwyższy stopień wodoodporności, co jest równoznaczne z wytrzymałością na zanurzenie permanentne.

Efektowna aluminiowa obudowa odtwarzacza dodatkowo zapewnia mu wysoką wytrzymałość i elegancki wygląd. iBOX Poseidon ma kształt walca o wymiarach 19 mm średnicy i 66 mm długości, waży 85 gramów. Wewnątrz wbudowano 2 GB pamięci i akumulator. Urządzenie odtwarza pliki MP3 i WMA, a jego czas pracy na baterii wynosi do 3 godzin przy zanurzeniu do 3 metrów.

W każdym zestawie z iBOX Poseidon znajdują się: wysokiej klasy wodoodporne słuchawki, zwykłe słuchawki, podręcznik użytkowania, zestaw wymiennych gumek do uszu, kabel USB oraz specjalna opaska z kieszonką na odtwarzacz.

iBOX Poseidon jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Odtwarzacz jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 180 zł.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto