A A A

Wodoszczelny i wstrząsoodporny Coolpix W100

1 sierpnia 2016, 13:30
Rodzina aparatów kompaktowych Coolpix firmy Nikon powiększyła się o nowy model, który ma sprawdzić się zarówno w domu, jak i podczas zagranicznych podróży.
Wodoszczelny i wstrząsoodporny Coolpix W100

Dzięki technologii SnapBridge zdjęcia zrobione aparatem można błyskawicznie udostępniać - pozwala ona na automatyczne przesyłanie plików do urządzenia mobilnego, ułatwiając dzielenie się nimi na portalach społecznościowych. Za pomocą technologii Bluetooth low energy (BLE) aplikacja SnapBridge zapewnia stałą łączność między aparatem, a smartfonem lub tabletem zachowując przy tym niskie zużycie energii. Aby nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD (1080p) z dźwiękiem stereo, wystarczy użyć tylko jednego przycisku. Z kolei dzięki funkcji Elektronicznej redukcja drgań (VR) obraz zawsze będzie stabilny i wyraźny.

Coolpix W100 jest niezwykle łatwy w obsłudze. Został wyposażony w specjalne przyciski jednofunkcyjne, a dzięki nieskomplikowanemu interfejsowi oraz specjalnemu menu dla dzieci jest idealny dla fotografów w każdym wieku. W trybie "Łatwa automatyka" aparat sam dobiera wszystkie ustawienia. Dodatkowo monitor TFT LCD o rozdzielczości 230 000 punktów i przekątnej 2,7 cala sprawia, że kadrowanie jest wyjątkowo łatwe - nawet w słabym świetle lub przy bezpośrednim nasłonecznieniu.

Zrobienie portretu, zarówno na lądzie, jak i pod wodą, również jest bardzo proste. Funkcja "Portret inteligentny" pozwala korzystać z takich trybów, jak AF z priorytetem twarzy, który automatycznie wykrywa twarz fotografowanej postaci i ustawia na niej ostrość. Natomiast dzięki funkcji "Kadrowanie twarzy pod wodą" aparat automatycznie robi zdjęcia, kiedy wykryje twarz gdy nurkujemy w morzu lub basenie.

Aparat będzie dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych: niebieski, różowy, biały, żółty (lato 2016) oraz „morski świat"(od jesieni 2016).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto