A A A

World of Tanks z 8-bitowy trybem retro

26 stycznia 2015, 09:20
Wargaming wprowadza do World of Tanks tryb „Zimowa Bitwa". Całość jest utrzymana w stylistyce retro i 8-bitowej oprawy audiowizualnej, przypominając kultowy hit Tank N 1990 z konsoli Nintendo (Pegasus).
World of Tanks z 8-bitowy trybem retro

„Zimowa Bitwa" oferuje trzy specjalnie przygotowane czołgi, wymagającą mapę, nowe opcje formowania się w plutony oraz specjalną amunicję, która leczy sojuszników. W tę nostalgiczną podróż po świecie pikseli można wybrać się za sterami potężnego Mammoth'a, nieustraszonego niszczyciela czołgów Polar Bear lub zwinnego Arctic Fox'a. Nowy tryb to również zupełnie nowe możliwości formowania plutonów aż do pięciu graczy (zamiast zwyczajowo trzech), jak również unikatowe bitwy wielkich plutonów w skali 10 na 10 uczestników.

Aby zagrać w trybie „Zimowej Bitwy" należy odnaleźć w swoim garażu wyżej wymienione czołgi i rozpocząć bitwę. Na graczy czeka również szereg misji, a na zwycięzcy potyczek 8-bitowych dostaną unikatowy medal „Operacja Zima".


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto