A A A

World of Warcraft: Battle for Azeroth – premiera 14 sierpnia

6 kwietnia 2018, 07:30
We wtorek, 14 sierpnia ukaże się siódmy dodatek do World of Warcraft – cieszącej się wielkim uznaniem gry MMORPG firmy Blizzard Entertainment – Battle for Azeroth.
World of Warcraft: Battle for Azeroth – premiera 14 sierpnia

 

Bohaterowie obu frakcji mogą już dziś rozpocząć przygotowania do wojny, jeśli zakupią Battle for Azeroth w przedsprzedaży na stronie producenta. Oprócz dostępnego natychmiast błyskawicznego awansu jednej postaci na poziom 110, nabywcy dodatku w przedsprzedaży zyskają możliwość rozpoczęcia serii zadań zwieńczonych rekrutacją pierwszych czterech z nowych, sprzymierzonych ras, w tym dzielnych Świetlistych draenei (Przymierze) oraz starożytnych elfów z Suramaru - Dzieci Nocy (Horda).

Battle for Azeroth - edycje standardowa, cyfrowa deluxe oraz kolekcjonerska

Dodatek World of Warcraft: Battle for Azeroth jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w wydaniu standardowym (w wersji cyfrowej i pudełkowej; sugerowana cena detaliczna 44,99 EUR) oraz w edycji cyfrowej deluxe (sugerowana cena detaliczna 59,99 EUR). Edycja deluxe zawiera mnóstwo cyfrowych gadżetów w wielu tytułach Blizzarda, w tym wierzchowce: Morskogrzywego rumaka (Seabraid Stallion) dla Przymierza oraz Złoconego rawazaura (Gilded Ravasaur) dla Hordy, a także zwierzaka - Tortusia, małego Turtolianina (Tottle the Baby Tortollan) w World of Warcraft, rewers „Azeroth w ogniu" w Hearthstone, wierzchowca Pierwotną ognistą szablobestię w Heroes of the Storm, graffiti inspirowane Hordą i Przymierzem w StarCraft II oraz wiele związanych z frakcjami Azeroth elementów ozdobnych w Overwatch.

Dodatek Battle for Azeroth dostępny będzie również w sprzedawanej wyłącznie w wersji pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (sugerowana cena detaliczna: 99,99 EUR), zawierającej wszystkie elementy cyfrowej edycji deluxe, a także gadżety, dzięki którym gracze będą mogli jeszcze silniej utożsamiać się z wybraną przez siebie frakcją:

- Dwustronny herb Przymierza i Hordy. Gracze mogą opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu dzięki temu solidnemu, dwustronnemu emblematowi. Wystarczy umieścić go na półce lub biurku, by obwieścić światu swoją przynależność do Hordy lub Przymierza. W skład zestawu wchodzi podstawka.

- Dwustronna powieść „Elegia" i „Słuszna wojna" w twardej oprawie. Na każdą wielką wojnę można spojrzeć z dwóch perspektyw. Teraz można je poznać dzięki mikropowieściom ze świata World of Warcraft, w których Christie Golden i Robert Brooks przedstawiają historię spalenia Teldrassila z punktu widzenia Przymierza oraz Hordy. Wydany w limitowanym nakładzie tom w twardej oprawie zawiera ilustracje, które nie będą publikowane nigdzie indziej.

- Cyfrowa ścieżka dźwiękowa z Battle for Azeroth. Każdy egzemplarz edycji kolekcjonerskiej zawiera kod zapewniający dostęp do cyfrowej wersji poruszającej, orkiestrowej ścieżki dźwiękowej z dodatku Battle for Azeroth. To doskonały akompaniament do walki o zwycięstwo Hordy lub Przymierza.

Edycja kolekcjonerska dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth jest już dostępna do nabycia w przedsprzedaży. Nakład jest ograniczony.

Ponadto wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w bitwie o Azeroth mogą już dziś zakupić w przedsprzedaży dodatek Battle for Azeroth w wersji cyfrowej w Sklepie Blizzard i otrzymać w prezencie dodatek Legion. Zestaw zawiera również możliwość natychmiastowego awansu jednej postaci na poziom 110 - to doskonała okazja, by rozpocząć przygody w świecie Azeroth lub powrócić do niego po przerwie!

Zawartość dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth

  • Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras - ojczyzny Jainy Proudmoore - aby zachęcić jego mieszkańców do walki o wspólny cel.
  • Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
  • Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
  • Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach.
  • Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu - tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth - legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego - mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
  • Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym wyzwaniom.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto