A A A

Wrocławskie studio T-Bull prezentuje nową grę

19 stycznia 2018, 07:30
Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w grach wyścigowych przygotowała kolejną produkcję. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing.
Wrocławskie studio T-Bull prezentuje nową grę

T-Bull prezentuje graczom zupełnie nowy model symulacji wyścigów samochodowych. Począwszy od precyzyjnego doboru podzespołów naszych aut, poprzez sterowanie załogą, a kończąc na zmianie i wyborze odpowiedniego samochodu.

Nowy tytuł pozwoli nam na uczestniczenie w ekstremalnych wyścigach samochodowych w samym sercu Dubaju wypełnionych codziennym ruchem ulicznym. W najnowszej grze wyścigowej studia T-Bull nie może oczywiście zabraknąć szerokich możliwości personalizacji. Gracze będą mogli zapełnić swój garaż aż dziesięcioma unikalnymi pojazdami, a każdy z nich tuningować ponad 45 częściami o różnych właściwościach.

Zgodnie z obietnicami twórców przyjdzie nam się zmierzyć z imponującą liczbą blisko 20 000 rywali. Jeśli dodamy do tego zróżnicowaną scenerię, w której przyjdzie nam się ścigać, 77 specjalnych kart ulepszeń (które zbieramy w miarę progresu w grze) do zebrania, czy możliwość porównywania uzyskanych czasów z innymi graczami, to dla graczy szykuje się naprawdę imponujące wyzwanie.

Gra będzie dostępna na urządzeniach mobilnych już w pierwszej połowie przyszłego roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto