A A A

Współpraca AMD i Qualcomm

8 grudnia 2017, 12:00
Firma AMD ogłosiła, że współpracuje z Qualcomm Technologies w celu zapewnienia płynnie działającej i szybkiej łączności komputerowej systemom z mobilnym procesorem AMD Ryzen, w tym urządzeniom z najszybszym na świecie procesorem dla ultracienkich notebooków .
Współpraca AMD i Qualcomm

Wraz z wykorzystaniem modemu LTE Qualcomm Snapdragon obie firmy działając razem ułatwią wiodącym producentom komputerów tworzenie wysokiej jakości platform, które są zawsze podłączone do sieci gigabitowym łączem LTE i do tego za sprawą mobilnych procesorów AMD Ryzen zapewniają oszałamiającą wydajność, płynny rendering grafiki i optymalną energooszczędność.

„Zarówno AMD jak i Qualcomm wykazały się stałym zaangażowaniem na rzecz dostarczania produktów, które redefiniują doznania i możliwości użytkowników urządzeń mobilnych. - powiedział Kevin Lending, wiceprezes korporacji i główny menedżer w dziale komputeryzacji klienckiej firmy AMD.

Mobilne procesory AMD Ryzen z kartą graficzną Radeon Vega to:

- Wiodąca wydajność: mobilny procesor AMD Ryzen zapewnia niezwykłą wydajność, która jest generacyjne nawet 2,7-krotnie wyższa w zadaniach procesorowych i nawet 2,2-krotnie wyższa w zadaniach graficznych . W tej rodzinie produktów znajduje się także najszybszy na świecie procesor dla ultracienkich notebooków1.

- Kompletne możliwości rozrywkowe: znakomita rozgrywka w popularnych grach eSportowych i gotowość do obsługi najbardziej zaawansowanych i najwspanialszych ekranów, w tym zgodnych z HDR , Radeon FreeSync i 4K .

- Czas działania na baterii: generacyjnie nawet 2-krotnie dłuższy czas pracy na baterii .

Modem LTE Qualcomm Snapdragon zaprojektowano, aby oferował:

- Obsługę niektórych spośród najnowszych technologii łączności bezprzewodowej ,

- Błyskawiczne pobieranie poprzez LTE ,

- Najlepsze transfery w słabych warunkach łączności ,

- Długi czas pracy na baterii.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto