A A A

Wszechstronna nawigacja GPSMAP 276Cx

17 października 2016, 13:30
Garmin zaprezentował GPSMAP 276Cx - zupełnie nową wersję popularnej, wszechstronnej nawigacji GPS 276C, która od 2004 wykorzystywana jest na lądzie i na wodach.
Wszechstronna nawigacja GPSMAP 276Cx

Nowy model wyposażony został w duży, 5-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz, wysokościomierz barometryczny oraz 3- osiowy kompas. Wiele możliwości montażu z opcjami zasilania, zasilanie akumulatorem litowo-jonowym oraz możliwość korzystania z baterii typu AA sprawiają, że nawigacja GPSMAP 276Cx jest wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna. Urządzenie można bezpiecznie obsługiwać w niestabilnych miejscach, takich jak łódź lub pojazd terenowy.

Pamięć i mapy

Urządzenie jest wyposażone w dużą pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB z fabrycznie załadowaną mapą bazową całego świata i rekreacyjną mapą Europy, a także w darmową roczną subskrypcję usługi Obrazy satelitarne BirdsEye1. Urządzenie obsługuje różne opcjonalne mapy, takie jak mapy morskie BlueChart g2 HD, mapy topograficzne Garmin TOPO oraz TOPO PRO, szczegółowe plany miast City Navigator NT, własne mapy Garmin oraz mapy rastrowe BirdsEye Select. Gniazdo microSD umożliwia rozszerzenie pamięci, na której można zainstalować dodatkowe mapy.

Funkcje łączności

GPSMAP 276Cx zapewnia najnowsze rozwiązania z zakresu łączności2 Wi-Fi i Bluetooth. Dzięki funkcji Active Weather3 na ekranie urządzenia wyświetlana jest aktualna prognoza pogody oraz animowane zmiany pogodowe, aby zawsze być świadomym nadchodzących warunków. Współpraca z aplikacją mobilną Garmin Connect zainstalowaną na kompatybilnym smartfonie zapewnia automatyczne przesyłanie danych, inteligentne powiadomienia, LiveTrack i wiele więcej. 276Cx wyposażona została także w łączność ANT+ umożliwiającą współpracę z zewnętrznymi czujnikami.

Wytrzymałość i łatwa obsługa

Duży, czytelny wyświetlacz, wygodny przycisk sterujący oraz intuicyjny interfejs z możliwością personalizacji czynią nawigację GPSMAP 276Cx wyjątkowo łatwą w obsłudze. Jest niezwykle trwała, zgodna ze standardem wodoszczelności IPX74 oraz oferuje sprawdzony i wytrzymały system montażu. Można ją podłączyć do gniazda zasilania w pojeździe lub na łodzi bądź użyć akumulatora litowo-jonowego (maksymalnie 17 godzin działania), a nawet opcjonalnie 3 baterii AA (maksymalnie 9 godzin działania).

Nawigacja GPSMAP 276Cx będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w IV kwartale 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe wideorejestratory SmartGPS
23 czerwca 2017
SmartGPS DVR-1100L i SmartGPS DVR-1300L to wysokiej klasy wideorejestratory samochodowe z szerokokątnymi obiektywami, trwałymi obudowami i...


Groźny wirus atakuje Apple
23 czerwca 2017
Specjaliści z firmy Fortinet odkryli kolejne oprogramowanie z kategorii Ransomware-as-a-service (RaaS), w którym wykorzystano portal...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto