A A A

Wyciekło zdjęcie devkitu PlayStation 5

2 grudnia 2019, 11:35
Developerska wersja nowej konsoli Sony ma dość nietypowy wygląd...
Wyciekło zdjęcie devkitu PlayStation 5

Do sieci trafiły zdjęcia, które z dużym prawdopodobieństwem prezentują wygląd developerskiej wersji konsoli PlayStation 5. Opublikował je internauta kryjący się pod pseudonimem The Drunk Cat. Nie do końca wiadomo, kto jest źródłem przecieku, co zapewne spędza teraz sen z powiek firmie Sony. Na tym etapie konsola trafiła bowiem tylko do deweloperów po podpisaniu umów o poufności.

Choć na froncie nie ma logotypu producenta, to bryła nowej maszyny z logiem Sony jest łudząco podobna do grafik zarejestrowanych w urzędzie patentowym – przypomina nieco rzymską cyfrę pięć. Co ciekawe, do tej pory nie wiadomo było, że panel frontowy ma być ekranem dotykowym.

Urządzenie wygląda zatem dość ekstrawagancko, jednak wersja konsumencka może się wyraźnie od niego różnić. To edycja przystosowana do tworzenia i testowania gier, wyposażona w dodatkowe moduły. Dotychczas deweloperskie edycje konsol Sony wyglądem niewiele różniły się od standardowych pecetów, niewykluczone więc, że tym razem nietypowy dizajn jest zapowiedzią jakichś interesujących funkcji.

Na zdjęciu widać też kontroler, który nie różni się zbyt mocno od znanego z PlayStation 4. Możliwe jednak, że wciąż jeszcze trwają prace nad tym  właściwym.

fot. The Drunk Cat, Twitter


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto