A A A

Wydajny dysk M.2 NVMe w przystępnej cenie

17 maja 2018, 13:30
Firma Transcend zaprezentowała nowy dysk SSD 110S, korzystający z najwydajniejszego obecnie protokołu NVMe.
Wydajny dysk M.2 NVMe w przystępnej cenie

Transcend PCIe 110S to dysk w formacie M.2, dedykowany entuzjastom wydajności, których nie zadowalają parametry tradycyjnych nośników SATA. Nowa propozycja od tajwańskiego producenta wykorzystuje technologię TLC 3D NAND Flash, zapewniającą satysfakcjonującą żywotność dysku i bezpieczeństwo przechowywanych danych, przy zachowaniu przystępnej ceny.

PCIe 110S sprawdzi się zarówno przy codziennym, jak i profesjonalnym użytkowaniu. Nośnik można łatwo zainstalować w tradycyjnych komputerach osobistych czy laptopach, a zastosowanie znajdzie przy produkcji dźwiękowej i filmowej, a nawet przy grach wideo.

Transcend SSD Scope

Wsparcie dla PCIe 110S zapewnia specjalna aplikacja służąca do zarządzenia dyskiem i umożliwiająca monitorowanie parametrów nośnika. Dodatkowo, gwarantuje ona aktualizacje sterowników i łatwe przenoszenie danych między starymi i nowymi dyskami. Oprogramowanie dostępne jest do pobrania za darmo ze strony producenta.

Gwarancja i cena

Dyski przeszły szereg testów sprawdzających prędkość, funkcjonalność oraz odporność na wstrząsy, wysoką temperaturę i wilgotność. Producent zapewnia pięcioletnią gwarancję.

Sugerowane ceny dysków TRANSCEND PCIe SSD 110S dla poszczególnych pojemności wynoszą:

  • 128 GB - 199 zł
  • 256 GB - 319 zł
  • 512 GB - 645 zł

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
17 maja 2018, 15:54
Jak to jest, że klikam w newsa by dowiedzieć się czegokolwiek o produkcie, a wiem tylko że to SSD, używa JAKIEGOŚ NVMe i wiem ile ma kosztować? Czy redakcja wie, że SSD mają swoje parametry? Że powinno się podać specyfikację urządzeń? Gdzie informacja o deklarowanych transferach? O ilości operacji wejścia i wyjścia? O TBW dla poszczególnych dysków? O kontrolerze, jaki został zastosowany? W skrócie cały artykuł polega na tym: Transcend wydał jakiś dysk na M.2 NVMe w cenach od 199 do 645 zł. Fajnie.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto