A A A

Wydajny dysk M.2 NVMe w przystępnej cenie

17 maja 2018, 13:30
Firma Transcend zaprezentowała nowy dysk SSD 110S, korzystający z najwydajniejszego obecnie protokołu NVMe.
Wydajny dysk M.2 NVMe w przystępnej cenie

Transcend PCIe 110S to dysk w formacie M.2, dedykowany entuzjastom wydajności, których nie zadowalają parametry tradycyjnych nośników SATA. Nowa propozycja od tajwańskiego producenta wykorzystuje technologię TLC 3D NAND Flash, zapewniającą satysfakcjonującą żywotność dysku i bezpieczeństwo przechowywanych danych, przy zachowaniu przystępnej ceny.

PCIe 110S sprawdzi się zarówno przy codziennym, jak i profesjonalnym użytkowaniu. Nośnik można łatwo zainstalować w tradycyjnych komputerach osobistych czy laptopach, a zastosowanie znajdzie przy produkcji dźwiękowej i filmowej, a nawet przy grach wideo.

Transcend SSD Scope

Wsparcie dla PCIe 110S zapewnia specjalna aplikacja służąca do zarządzenia dyskiem i umożliwiająca monitorowanie parametrów nośnika. Dodatkowo, gwarantuje ona aktualizacje sterowników i łatwe przenoszenie danych między starymi i nowymi dyskami. Oprogramowanie dostępne jest do pobrania za darmo ze strony producenta.

Gwarancja i cena

Dyski przeszły szereg testów sprawdzających prędkość, funkcjonalność oraz odporność na wstrząsy, wysoką temperaturę i wilgotność. Producent zapewnia pięcioletnią gwarancję.

Sugerowane ceny dysków TRANSCEND PCIe SSD 110S dla poszczególnych pojemności wynoszą:

  • 128 GB - 199 zł
  • 256 GB - 319 zł
  • 512 GB - 645 zł

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
17 maja 2018, 15:54
Jak to jest, że klikam w newsa by dowiedzieć się czegokolwiek o produkcie, a wiem tylko że to SSD, używa JAKIEGOŚ NVMe i wiem ile ma kosztować? Czy redakcja wie, że SSD mają swoje parametry? Że powinno się podać specyfikację urządzeń? Gdzie informacja o deklarowanych transferach? O ilości operacji wejścia i wyjścia? O TBW dla poszczególnych dysków? O kontrolerze, jaki został zastosowany? W skrócie cały artykuł polega na tym: Transcend wydał jakiś dysk na M.2 NVMe w cenach od 199 do 645 zł. Fajnie.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto