A A A

Wygodne głośniki Geniusa

6 września 2011, 14:27
Wygodne głośniki Geniusa

Na polskim rynku pojawiły się nowe głośniki marki Genius oznaczone modelem SP-U150.

Genius SP-U150 to przenośny zestaw głośników o całkowitej mocy wyjściowej 4 watów. Dzięki możliwości zasilania przez port USB głośniki w wygodny sposób można podłączyć do laptopa w miejscach, gdzie dostęp do zasilania prądem stałym jest utrudniony. Zastosowanie USB 2.0 zwiększa również energooszczędność głośników.

Mobilny zestaw audio Geniusa charakteryzuje się dobrą jakością dźwięku. Częstotliwość głośników zawiera się w przedziale pomiędzy 180Hz ~ 20KHz, natomiast stosunek sygnału do szumu jest równy 85dB.

Genius SP-U150 dzięki funkcji wepnij-i-działaj, zaraz po podłączeniu są gotowe do pracy. Głośniki zostały również wyposażone w regulację głośności, a także dwa wejścia: słuchawkowe oraz line-in.

Więcej informacji na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto