A A A

Wymień się roślinami

27 kwietnia 2021, 07:00
Z aplikacji Plantswapp korzystają użytkownicy z prawie 30 polskich miast.
Wymień się roślinami

Nie tylko dla ogrodników

Plantswapp to polska aplikacja zaprojektowana przez Bartosza Klukaczewskiego. Pomysł jest prosty: nie mamy ręki do roślin, nie mamy dla nich miejsca w mieszkaniu lub dzieci czy koty zabierają się za ich „przesadzanie". Spróbujemy takim kwiatom znaleźć nowy dom. Wystarczy pobrać aplikację i dodać ogłoszenie. Rośliny można oddać za darmo, wymienić lub sprzedać.

 

Z domu do domu

Dzięki platformie nie tylko pozbędziemy się nadmiaru kwiatów, ale też zdobędziemy jakiś ciekawy okaz. Aplikacja pozwala ustawić lokalizację na mapie, dzięki czemu można znaleźć coś interesującego nawet w zasięgu spaceru od domu. Nie trzeba przeglądać wszystkich dodanych roślin – wystarczy sprawdzić tylko te należące do interesującej nas kategorii. Nowością jest zakładka "Rękodzieło", która stanowi przestrzeń dla rzemieślników i twórców wykonujących np. doniczki czy osłonki.

Aplikację można bezpłatnie pobrać z AppStore lub Google Play. Korzystają z niej nie tylko ogrodnicy - hobbyści z Polski. Pojawiają się także ogłoszenia użytkowników mieszkających w Islandii.

fot. Plantswapp


Dominika Gorgosz
Tagi: aplikacje
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto