A A A

Wypróbuj wirtualny głos

13 września 2007, 11:09
Wypróbuj wirtualny głos

IVO Software, producent syntezatora mowy IVONA, uruchomił serwis Say.Expressivo.com. Na stronie serwisu użytkownik może za darmo sprawdzić jakość głosu wirtualnego lektora. Obsługa witryny jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać w odpowiednie pole dowolny tekst o długości 200 znaków i wybrać żądany głos lektora. Dostępne są trzy głosy żeńskie i jeden męski, które potrafią posługiwać się trzema językami – polskim, angielskim i... rumuńskim. Przykładowego nagrania można posłuchać tu.

Nagranie z wypowiedzią można wysłać znajomym przez e-mail i komunikator internetowy lub umieścić na własnej stronie czy blogu. Wygenerowaną przez syntezator wypowiedź można też pobrać na dysk w postaci pliku MP3.

Syntezator mowy IVONA w tegorocznej edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Blizzard Challenge IVONA potwierdził wynik z 2006 roku, gdy jakość głosu syntezatora została uznana za najlepszą przez 135 ekspertów.

Źródło: IVO Software


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Alfasierra
opera
4 sierpnia 2008, 22:07
Sprawdzian tekstu.
Dzień dobry,tu alfasierra wita was.
zgłoś do moderacji »
bluerwin
bluerwin
opera
15 września 2007, 18:06
Działanie
Jest naprawdę dobry
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Cook ostrzega Trumpa
19 sierpnia 2019
Dyrektor generalny Apple'a obawia się, że beneficjentem amerykańsko-chińskiej wojny celnej będzie Samsung.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto