A A A

Wysokie wyniki sprzedaży smartfonów Samsunga

13 lipca 2010, 13:23
Wysokie wyniki sprzedaży smartfonów Samsunga

Samsung Wave S8500, mający swoją premierę około miesiąc temu, sprzedał się w sumie w liczbie ponad miliona egzemplarzy.

Informację o wynikach sprzedaży opublikował na swoim twitterze Justin Hong – osoba odpowiedzialna za system operacyjny Bada.

Natomiast inny model Samsunga, Galaxy-S, oparty na Androidzie, w samej Korei Południowej sprzedał się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy. Wynik ten osiągnął w zaledwie 19 dni.

Wyniki marketingowe smartfonów Samsunga pokazują, że nie tylko iPhone liczy się w konkurencji pomiędzy producentami. iPhone wciąż pozostaje jednak pod tym względem rekordzistą. Przypomnijmy, że zaledwie w ciągu 3 dni sprzedano 1,7 mln egzemplarzy jego najnowszego modelu.

Źródło: unwiredview.com


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto