A A A

Wystartowała Gra Paczka 4

12 października 2021, 14:20
Polscy streamerzy po raz czwarty łączą siły, by wspierać Szlachetną Paczkę.
Wystartowała Gra Paczka 4

Gra Paczka to charytatywny stream, podczas którego polscy gracze prowadzą transmisje na żywo, zachęcając widzów do wpłat na rzecz Szlachetnej Paczki.

Zbiórka już się rozpoczęła; można już także brać udział w aukcjach charytatywnych Allegro i wydarzeniach towarzyszących. Zwieńczeniem wydarzenia będzie stream główny w dniach 15–17 października.

Szczegółowy harmonogram Gra Paczki 4 znajduje się pod adresem www.grapaczka.pl/plan.

Transmisje można oglądać na stronie www.grapaczka.pl oraz na Twitchu (poprzez kanały własne uczestników lub na stronie www.twitch.tv/grapaczka).

W czwartą edycję Gra Paczki angażuje się ponad 100 graczy i streamerów, którzy zapewnią widzom blisko 60 godzin rozrywki live. Stream główny już trwa od poniedziałku (11 października) i poprzedza szereg wydarzeń towarzyszących.

Quizy, nocny blog horrorów przywołujących atmosferę Halloween, wspólne granie organizowane przez streamerów... Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowością w tej edycji są aukcje charytatywne. Już od dziś w ramach Gra Paczki można wylicytować gadżety związane ze światem gamingu. Do zdobycia są m.in.: unikatowa kolekcjonerska figurka z gry Dying Light 2 i koszulka z autografem legendarnego gracza.

Podczas akcji nie zabraknie konkursów. Każdy widz może rywalizować z innymi uczestnikami o najlepsze miejsce w rankingu wpłacających, a także stanąć do walki o cenne nagrody, w tym monitor AORUS 43U, laptop Bravo 17 A4DDK, fotel Genesis Trit 500 RGB, fotel SPC Gear SR300. Do zgarnięcia będą także gry Wiedźmin 3: Dziki Gon edycja kolekcjonerska oraz Cyberpunk 2077 edycja kolekcjonerska.

Partnerami tej edycji Gra Paczki są CD PROJECT RED, COCON.PL, Genesis, MSI, SPC Gear, i Gigabyte – właściciel marki Aorus. Partnerem głównym została Coca-Cola.

W stream zaangażowały się także agencje Fantasyexpo, Gameset (grupa LTTM) oraz JaRock. Patronat medialny nad eventem objęli z kolei CD-Action, Esport Now, GRYonline.pl oraz PC Format.

Więcej informacji:

grapaczka.pl/aukcje

www.facebook.com/GraPaczka


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Raport FTC na temat gromadzenia danych
24 października 2021
Dostawcy usług internetowych zbierają ogromną ilość szczegółowych danych na temat klientów – wynika z raportu Federalnej Komisji Handlu...

Drożeje Raspberry Pi
24 października 2021
Cena jednopłytkowego komputera Raspberry Pi wzrosła po raz pierwszy od czasu premiery

Taniej na platformie Google Play
24 października 2021
Nie wszystko drożeje. Koncern z Mountain View ogłosił obniżkę opłat dla autorów aplikacji rozpowszechnianych na zasadzie subskrypcji za...

Pytania do gigantów
24 października 2021
Amerykańskie Biuro Ochrony Finansowej Konsumentów (CFPB) chce wiedzieć, jak firmy technologiczne gromadzą i wykorzystują dane finansowe...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto