A A A

Wystawa komputerowa w Tajpei przesunięta w czasie

25 marca 2020, 14:45
Computex, jedno z największych wydarzeń w branży elektroniki, zostało przełożone na wrzesień.
Wystawa komputerowa w Tajpei przesunięta w czasie

Początkowym terminem imprezy był czerwiec, jednak po wybuchu epidemii koronawirusa ogłoszono nowy termin. Organizatorzy mają nadzieję, że do września pandemia minie i życie wróci do normy.

Wielu specjalistów z branży uważa jednak, że wybrany termin nie jest najszczęśliwszy. Na początku września bowiem cały świat elektroniki zjeżdża się do Berlina na targi IFA, które są uważane za ważniejsze. Poza tym w dniach, w których zaplanowano Computex, czyli 28–30 września, w Tajpei odbywa się jeszcze jedna duża impreza: Innovex. Być może właśnie dlatego targi Computex skrócono z 5 do 3 dni.

W ubiegłym roku wydarzenie to zgromadziło 1685 wystawców, którzy swoje wyroby i usługi prezentowali na 5508 stoiskach. Imprezę odwiedziło 42 495 osób. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie to o wiele skromniejsze przedsięwzięcie.

fot. TAITRA

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto