A A A

Wysyp atrakcji Razera na GamesComie

9 sierpnia 2012, 13:59
Wysyp atrakcji Razera na GamesComie

Mix najnowszych produktów, e-sportowych emocji i konkursów BMX sprawi, że stoisko Razer będzie stanowiło jedną z głównych atrakcji nadchodzących targów GamesCom.

Firma Razer ujawnia nowe atrakcje szykowane z myślą o największych targach gamingowych na świecie. Obok emocjonujących premier sprzętu, firma będzie działała zgodnie z motto „Life Is Just A Game”, organizując turnieje e-sport oraz BMX. Odwiedzający stanowisko Razer w hali 9, C40/B41 mogą spodziewać się wybuchowego połączenia emocji związanych z najlepszymi grami i ze sportem.

W dniach 16-19 sierpnia, w hali targów GamesCom odbędzie się światowej klasy konkurs BMX. W finałowych zmaganiach, zaplanowanych na niedzielne popołudnie, 12 najlepszych zawodników stanie do walki o główną nagrodę, wynoszącą 1000 euro. Punkty będą przyznawane zarówno przez pozostałych zawodników, publiczność oraz jury. Wydarzenie poprowadzi znany propagator kultury BMX – Zack „Catfish” Yankush. Firma Razer będzie także fundatorem dodatkowych nagród.

Obok niesamowitych tricków wykonywanych przez Daniela Wedemeijera i AJ Anaya, stanowisko Razer będzie także wypełnione e-sportowcami, którzy staną do rywalizacji w szeregu turniejów z cennymi nagrodami. Wydarzenia będą prowadzone przez szereg znanych osobistości, takich jak Athene (AtheneWins), Knochen ze znanego show „Knochen’s eSport Sofa”, czy popularna komentatorka Soe. Zarówno podczas samych rozgrywek, jak i w przerwach, gracze mogą spodziewać się najlepszej atmosfery, z której słyną imprezy organizowane przez firmę Razer.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Tagi: wydarzenia
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto