A A A

Wysyp negatywnych opinii o TikToku w Google Play

27 maja 2020, 11:30
Aplikacja przez chwilę miała 27 mln recenzji i bardzo niską ocenę.
Wysyp negatywnych opinii o TikToku w Google Play

TikTok na celowniku

Przez chwilę ocena aplikacji w serwisie Google Play spadła do jednej gwiazdki. Przyczynił się do tego masowy wysyp negatywnych opinii o TikToku.

 

Jest reakcja

Właściciele sklepu już zaczęli pracować nad poprawą sytuacji i zwalczeniem skutków pojawienia się ogromnej ilości negatywnych ocen TikToka. Aplikacja w pewnym momencie miała 27 mln recenzji – 5 mln z nich już usunięto, co spowodowało wzrost oceny do półtorej gwiazdki. Prawdopodobnie w kolejnych dniach czeka nas dalsze usuwanie zaniżających średnią ocen.

Przyczyną wymierzonej w TikToka akcji pisania negatywnych recenzji może być sytuacja związana z gwiazdą YouTube’a, która w sposób humorystyczny porównuje obie platformy. Nagranie zostało jednak uznane za niezgodne z regulaminem serwisu i usunięte. Tuż po jego zablokowaniu fani zapowiadali odwet. Obecnie jednak ich związek z sytuacją w Google Play to tylko przypuszczenia.

fot. TikTok


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe funkcje Teams
9 lipca 2020
Użytkownicy wkrótce będą mogli skorzystać z wielu udoskonaleń platformy komunikacyjnej.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto