A A A

Wytrzymały smartfon firmy Land Rover

10 marca 2018, 14:00
Land Rover stworzył smartfon, który może spodobać się zarówno fanom motoryzacji jak i osobom, które szukają sprzętu o podwyższonej wytrzymałości.
Wytrzymały smartfon firmy Land Rover

Sercem urządzenia Land Rover Explore jest bateria o pojemności 4000 mAh, która ma zagwarantować dwa dni typowego użytkowania lub cały dzień aktywności z włączoną na stałe nawigacją GPS. Podczas podróży, żywotność baterii można podwoić, dodając wchodzący w skład zestawu pakiet Adventure Pack. Po jego zamontowaniu, można obejść się bez dedykowanego urządzenia GPS, ponieważ zawiera on dodatkową antenę poprawiającą niezawodność i dokładność GPS. Pakiet dodaje też większą porcję zasilania w postaci baterii o pojemności 3600 mAh oraz mapowanie topograficzne, korzystające z funkcji rozszerzonej rzeczywistości Skyline firmy ViewRanger.

Z innych dostępnych pakietów sprzętowych warto wymienić dodatkową baterię 4370 mAh i uniwersalny uchwyt na rower.

Sprzęt Land Rover Explore ma być wyjątkowo wytrzymały i bez problemu dać sobie radę z aktywnościami na świeżym powietrzu. Został przetestowany na upadek z wysokości 1,8 metra, przetrwa też pod wodą, nawet słoną, a także w ekstremalnych temperaturach.

Land Rover Explore jest sprzedawany z pakietem Adventure Pack w cenie 649 euro / 599 funtów, co przekłada się na około 2800 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto