A A A

Wytrzymały smartfon firmy Land Rover

10 marca 2018, 14:00
Land Rover stworzył smartfon, który może spodobać się zarówno fanom motoryzacji jak i osobom, które szukają sprzętu o podwyższonej wytrzymałości.
Wytrzymały smartfon firmy Land Rover

Sercem urządzenia Land Rover Explore jest bateria o pojemności 4000 mAh, która ma zagwarantować dwa dni typowego użytkowania lub cały dzień aktywności z włączoną na stałe nawigacją GPS. Podczas podróży, żywotność baterii można podwoić, dodając wchodzący w skład zestawu pakiet Adventure Pack. Po jego zamontowaniu, można obejść się bez dedykowanego urządzenia GPS, ponieważ zawiera on dodatkową antenę poprawiającą niezawodność i dokładność GPS. Pakiet dodaje też większą porcję zasilania w postaci baterii o pojemności 3600 mAh oraz mapowanie topograficzne, korzystające z funkcji rozszerzonej rzeczywistości Skyline firmy ViewRanger.

Z innych dostępnych pakietów sprzętowych warto wymienić dodatkową baterię 4370 mAh i uniwersalny uchwyt na rower.

Sprzęt Land Rover Explore ma być wyjątkowo wytrzymały i bez problemu dać sobie radę z aktywnościami na świeżym powietrzu. Został przetestowany na upadek z wysokości 1,8 metra, przetrwa też pod wodą, nawet słoną, a także w ekstremalnych temperaturach.

Land Rover Explore jest sprzedawany z pakietem Adventure Pack w cenie 649 euro / 599 funtów, co przekłada się na około 2800 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto