A A A

Wzmocnione urządzenie z serii Toughpad od Panasonic

25 lutego 2014, 07:50
Panasonic rozszerzy linię wzmocnionych produktów Toughpad, wprowadzając na rynek nowy model z ekranem o przekątnej 5 cali. Urządzenie, wyposażone w funkcje transmisji głosu i danych, będzie dostępne w dwóch wersjach – z systemem operacyjnym Windows Embedded 8 Handheld lub Android.
Wzmocnione urządzenie z serii Toughpad od Panasonic

Wzmocnione 5-calowe urządzenie Panasonic Toughpad zostało stworzone z myślą o wykorzystaniu w wymagającym środowisku pracy i w terenie, na przykład przez służby ratownicze, mundurowe, a także przez pracowników branży logistycznej, fabryk czy magazynów.

Nowy Toughpad pozwoli na nieprzerwaną pracę, dzięki baterii o długiej żywotności z możliwością jej wymiany bez konieczności wyłączania urządzenia oraz z funkcją szybkiego ładowania. Dotykowy ekran ma zapewnić bardzo dobrą widoczność podczas pracy na zewnątrz i będzie można go obsługiwać nawet w rękawiczkach. Dodatkowo model wyposażono w aparat o wysokiej rozdzielczości i czytnik kodów kreskowych. Konstrukcja urządzenia, jak w przypadku wszystkich produktów marki Toughbook i Toughpad, została wzmocniona, aby zapewnić wysoką odporność na uderzenia, upadki, ekstremalne temperatury, wodę i zapylenie.

Panasonic zadbał także o możliwość elastycznej konfiguracji urządzenia tak, by można je było dostosować do konkretnych wymagań użytkowników. Za pomocą śrub mocujących lub wbudowanego portu micro USB do Toughpada można podłączyć urządzenia peryferyjne. Oprócz tego dostępne będą opcjonalne akcesoria, takie jak uchwyt naręczny czy kabura, pozwalające w wygodny sposób nosić urządzenie przy sobie.

Zgodnie z zapowiedzią podczas styczniowych targów NRF 2014 EXPO użytkownicy będą mieli możliwość wyboru wersji Toughpada - z systemem Microsoft Windows Embedded 8 Handheld lub Android. Obie zapewnią możliwość transmisji głosu i danych. Dodatkowo zostaną wyposażone w technologię redukcji szumów, gwarantującą krystalicznie czysty dźwięk nawet w głośnych miejscach czy obok hałaśliwie pracujących maszyn.

Nowy model wejdzie na rynek w wybranych krajach europejskich jesienią 2014 roku i będzie dostępny u oficjalnych dystrybutorów Panasonic, niezależnych dostawców oprogramowania i autoryzowanych partnerów.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
26 lutego 2014, 13:11
Świetny telefon. I do zwyklej pracy biurowej i do pracy w kopalni :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto