A A A

Xbox 360 jako tablet?

5 października 2010, 09:43
Xbox 360 jako tablet?

W internecie pojawiły się spekulacje na temat przyszłości konsoli Xbox 360. Część internautów zaczęła głęboko wierzyć, że tabletowa wersja konsoli Microsoftu może faktycznie się kiedyś pojawić.

A to wszystko za sprawą wypowiedzi Marka Reina z Epic Games, który w jednej z wypowiedzi zawarł wizję tabletu Xbox z funkcjonalnością zbliżoną do technologii Microsoft Kinect. Powiedział on:

Wyobraźcie sobie przyszłość Xboxa 360 w urządzeniu, które jest w rzeczywistości tabletem z wbudowanym Kinectem. Dawałoby ono zdecydowanie więcej możliwości niż obecna wersja konsoli. Wyobraźcie sobie, że idziecie ze znajomymi do baru, wyciągacie swoje tablety i gracie w Dance Central lub Kinect Adventures. A kiedy wrócilibyście do domu, urządzenie połączyłoby się przez AirPlay lub HDMI z dużym ekranem, wzięlibyście do ręki kontroler i zagrali w grę typu Gears of War.

Co myślicie o takiej przyszłości konsolowej rozrywki? Miałaby ona szansę na powodzenie?


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto