A A A

Xbox 360 jako tablet?

5 października 2010, 09:43
Xbox 360 jako tablet?

W internecie pojawiły się spekulacje na temat przyszłości konsoli Xbox 360. Część internautów zaczęła głęboko wierzyć, że tabletowa wersja konsoli Microsoftu może faktycznie się kiedyś pojawić.

A to wszystko za sprawą wypowiedzi Marka Reina z Epic Games, który w jednej z wypowiedzi zawarł wizję tabletu Xbox z funkcjonalnością zbliżoną do technologii Microsoft Kinect. Powiedział on:

Wyobraźcie sobie przyszłość Xboxa 360 w urządzeniu, które jest w rzeczywistości tabletem z wbudowanym Kinectem. Dawałoby ono zdecydowanie więcej możliwości niż obecna wersja konsoli. Wyobraźcie sobie, że idziecie ze znajomymi do baru, wyciągacie swoje tablety i gracie w Dance Central lub Kinect Adventures. A kiedy wrócilibyście do domu, urządzenie połączyłoby się przez AirPlay lub HDMI z dużym ekranem, wzięlibyście do ręki kontroler i zagrali w grę typu Gears of War.

Co myślicie o takiej przyszłości konsolowej rozrywki? Miałaby ona szansę na powodzenie?


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto