A A A

Xonar Essence STX- nowa karta dźwiękowa od Asusa

13 listopada 2008, 14:50
Xonar Essence STX- nowa karta dźwiękowa od Asusa

Tajwański producent Asus dodał nowy model do swoich kart dźwiękowych – Xonar Essence STX. Nowy produkt Asusa ma być konkurencją dla popularnych kart muzycznych Creative Labs dzięki doskonałym parametrom, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Karta Xonar Essence STX oparta jest na wysokiej jakości układzie dźwiękowym AV100, zbudowana jest w oparciu o kondensatory Fine Gold firmy Nichicon. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przy wykorzystaniu złącza PCI-Express x1.

Producent podkreśla, że w nowych kartach Asus Xonar Essence STX wartość SNR (Signal-to-Noise Ratio) wynosi 124 dB przy zniekształceniach wynoszących tylko 0,0003%. Asus Xonar Essence STX ma niezależnie zasilane wyjścia słuchawkowe i głośnikowe. W karcie zastosowano wzmacniacz dla słuchawek Philips TPA6120A2 z impedancją na poziomie 600 omów oraz poziomem zniekształceń harmonicznych i szumu wynoszącym poniżej 100 dB. Produkt zawiera także wsparcie dla wielu technologii Dolby, jak Dolby Digital Live, Dolby Headphone, Dolby Virtual Speaker i Dolby Pro-Logic II .

 

Prawdopodobnie karta pojawi się w sklepach pod koniec listopada. Cena nowego produktu dotychczas nie została ujawniona.

Źródło: TechConnect


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto