A A A

Xperia XZ Premium - aktualizacja do Android 8.0 Oreo

23 października 2017, 12:00
Od dziś Android 8.0 Oreo zaczyna pojawiać się w rodzinie smartfonów Sony Xperia. Jako pierwszy aktualizację otrzyma model Xperia XZ Premium.
Xperia XZ Premium - aktualizacja do  Android 8.0 Oreo

Oto niektóre z nowatorskich rozwiązań, które przewidujemy w oprogramowaniu dla tego modelu:

  • Kreator 3D ‒ uznana i ciesząca się wielką popularnością funkcja skanowania 3D, dostępna dla modeli Xperia XZ1 i XZ1 Compact. Pozwala na zeskanowanie twarzy, głowy, jedzenia bądź jakiegokolwiek innego obiektu, a następnie odtworzenie go jako avataru 3D lub innego dowolnego obrazu, który będzie można łatwo udostępnić w social mediach bądź wykorzystać w druku 3D. Wszystko to w czasie krótszym niż 60 sekund.
  • Rejestrowanie Predykcyjne - nie umknie nic, co jest niespodziewane! Ta funkcja pozwala na automatyczne buforowanie obrazów w momencie, w którym oko kamery wykrywa uśmiech (jeszcze zanim użytkownik naciśnie przycisk migawki), pozwalając na wybór najlepszego ujęcia spośród czterech zarejestrowanych ekspozycji.
  • Autofokus Ciągły ‒ rozpoznaje, śledzi i przechwytuje sekwencje poruszających się obiektów wykonując wyraziste, pozbawione nieostrości zdjęcia.
  • Udoskonalona jakość dźwięku - ulepszone strojenie przednich stereofonicznych głośników oraz wsparcie Qualcomm aptX HD audio zapewniające dźwięk wysokiej jakości podczas słuchania muzyki przy użyciu bezprzewodowych słuchawek
  • Skróty aplikacji - przeprojektowane skróty aplikacji, pozwalające na łatwy dostęp menu, po długim naciśnięciu (przytrzymaniu) ikony aplikacji.

Wdrażanie oprogramowania jest procesem stopniowym, w celu uzyskania informacji do dokładnych terminach aktualizacji prosimy o kontakt się z lokalnym operatorem.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto