A A A

Xtorm Limitless - ekstremalny powerbank o pojemności 10 tys. mAh

13 lutego 2018, 14:00
Na rynek trafia Xtorm Limitless 10 000. Powerbank mający wbudowane ogniwa litowo-jonowe o pojemności 10 tys. mAh.
Xtorm Limitless - ekstremalny powerbank o pojemności 10 tys. mAh

Pojemność akumulatora Xtorm Limitless oznacza, że może posłużyć do kilkukrotnego naładowania większości smartfonów, nawigacji GPS zegarków sportowych czy odtwarzaczy audio oraz głośników Bluetooth - choć oczywiście może również posłużyć do ładowania tabletów.

Obudowa spełnia wymagania zdefiniowanego przez amerykańską armię certyfikatu Mil STD 810G, co oznacza, że skutecznie chroni urządzenie przed skutkami zalania i zanurzenia (o ile zamknięta jest osłona gniazd), upadku, wibracji, działaniem pyłu czy wysokiej/niskiej temperatury. Xtorm Limitless jest również zgodny z normą IP 68 (ochrona przed skutkami zanurzenia i wnikania pyłu). Co istotne, obudowa wyposażona jest w pasek z karabińczykiem, pozwalający np. przypiąć urządzenie do plecaka i mieć je pod ręką na górskim szklaku czy stoku.

Xtorm Limitless ma także wbudowaną latarkę (z funkcją nadawania sygnału SOS) i wyposażony jest w cały zestaw funkcji gwarantujących prawidłowy przebieg procesu ładowania - urządzenie potrafi m.in. optymalnie dobrać parametry "podawanego" prądu do potrzeb ładowanego urządzenia, obsługuje szybkie ładowanie i ma zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Co istotne, dołączony do zestawu kabel USB również jest wzmocniony i przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Powerbank mierzy 53 na 85 na 20 mm, waży ok. 340 g. Wyposażono go w dwa wejścia USB (5V/1A oraz 5V/2.4A).

Cenę urządzenia ustalono na 389 zł.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: powerbank
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto