A A A

YARH.IO pokazuje nowy, modułowy komputer

14 stycznia 2021, 14:15
YARH.IO Micro 2 to nowe PDA bazujące na Raspberry PI 3B+.
YARH.IO pokazuje nowy, modułowy komputer

Nutka nostalgii

Już wkrótce do sprzedaży trafi YARH.IO Micro 2. To nowy model kieszonkowego komputerka bazującego na Raspberry Pi 3B+. Wyglądający jak wyjęty z innej epoki model wyposażono w ekran IPS o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 800x480 oraz miniaturową klawiaturę QWERTY. Jeżeli chodzi o złącza, u góry ekranu znajdziemy dwa porty USB. Nie uświadczymy tu modułu Wi-Fi, ale możemy go dodatkowo podpiąć.

 

Zbuduj sam!

Sprzęt jest zasilany wymiennym akumulatorem o pojemności 3500 mAh. To niejedyna część urządzenia, którą możemy wymienić. Producent po nabyciu YARH.IO Micro 2 (koszt to 630 dolarów) pozwala nam dowolnie modyfikować konstrukcję.

Jeżeli bardzo interesujecie się elektroniką, własny egzemplarz można nie tylko kupić, ale zrobić samodzielnie. Producent udostępnia bowiem listę części z odnośnikami do sklepów, instrukcję montażu oraz kod niezbędny do uruchomienia komputera.

fot. YARH.IO


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto