A A A

YetiWay – nowa aplikacja twórców Yanosika

16 lutego 2018, 12:00
Aplikacja Yanosik jest znana jako bezpłatne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą być informowani o aktualnej sytuacji na drodze. Z racji tego, że jest ona dostępna za darmo, użytkownicy muszą liczyć się z wyświetlanymi w niej reklamami. W 2018 roku twórcy tego rozwiązania przygotowali jednak sporą niespodziankę.
YetiWay – nowa aplikacja twórców Yanosika

Yanosik to najpopularniejszy w Polsce komunikator dla kierowców. Miesięcznie z aplikacji korzysta średnio 1,5 mln użytkowników, a liczba pobrań przekroczyła już 7,5 mln. Twórcy tego systemu nie zwalniają jednak tempa i wraz z początkiem roku udostępniają nowy produkt: aplikację YetiWay, która poinformuje użytkowników m.in. o kontrolach prędkości, fotoradarach, remontach czy wypadkach. Brzmi znajomo? Nic dziwnego, gdyż komunikator ten przypomina znaną już przez wielu kierowców aplikację Yanosik. Czy to z kolei oznacza zmiany dla użytkowników darmowego Yanosika?

"Aplikacja Yanosik była, jest i będzie bezpłatnym rozwiązaniem. Nie zamierzamy tego zmieniać. YetiWay to kolejna usługa, która odpowiada na oczekiwania wielu naszych użytkowników. W ostatnim czasie otrzymywaliśmy sporo sugestii od kierowców, by wprowadzić na rynek wersję płatną, która nie zawierałaby reklam. YetiWay to zatem ukłon w ich stronę i możliwość korzystania z systemu Yanosik w zamian za niewielką opłatę. Tym samym dajemy naszym użytkownikom możliwość wyboru i dopasowujemy ofertę do ich potrzeb" - komentuje Dawid Nowicki. "Kierowcy korzystający z darmowej aplikacji Yanosik mogą zatem spać spokojnie, gdyż opłaty dotyczą jedynie nowego produktu" - dodaje. Jak zatem działa nowość przygotowana przez twórców Yanosika?

YetiWay, czyli podaj dalej

YetiWay to komunikator drogowy, który będzie wyświetlany w formie, znanej już z Yanosika, pływającej ikony. Dzięki temu aplikacja jest funkcjonalna i prosta w obsłudze. Jednak to nie jedyna zaleta zastosowanego minimalizmu. Mianowicie, kierowcy mogą jednocześnie korzystać z systemu Yanosik, czyli zgłaszać i otrzymywać informacje o bieżącej sytuacji na drodze oraz używać dowolnej nawigacji dostępnej na rynku mobilnym. Dla dodatkowego ułatwienia w ustawieniach aplikacji można zaznaczyć opcję autostartu, by YetiWay włączał się automatycznie po uruchomieniu ulubionej nawigacji. Dodając zgłoszenia za pomocą aplikacji kierowcy zostawiają zatem swój ślad, informując tym samym innych kierowców o bieżącej sytuacji na drodze.

Aplikacja YetiWay dostępna jest dla systemu Android. Trwają jednak intensywne prace nad rozszerzeniem oferty dla użytkowników iPhonów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto