A A A

Yi Action 2 – zaawansowana kamera sportowa

17 maja 2016, 12:00
Ruszyła sprzedaż Yi Action 2 - profesjonalnej kamery sportowej obsługującej rozdzielczość 4K. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz i zupełnie nową aplikację.
Yi Action 2 – zaawansowana kamera sportowa

Yi Action 2 umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K (30 klatek na sekundę) i jest wyposażona w wydajny, a jednocześnie oszczędny procesor Ambarella A9SE75 . W obiektywie jest siedem warstw soczewek. W połączeniu z przysłoną F2.8 daje to obraz ostry, doświetlony i bardzo szczegółowy. Kamerka ma także funkcję stabilizacji obrazu.

Yi Action 2 została wyposażona również w dotykowy wyświetlacz (o wymiarach 16:9, z widocznością 160° oraz wysoką rozdzielczością 640x260), umożliwiający bezpośredni podgląd zdjęć lub filmów. Jest pokryty bardzo wytrzymałą powłoką Gorilla Glass, która sprawia, że nie trzeba martwić się o zarysowania przy codziennym użytkowaniu.

Kamera ma również zupełnie nową aplikację i zapewnia bardzo szybką transmisję danych (prędkość pobierania to aż 30 Mbps). - To znacznie ułatwia pobieranie zdjęć lub filmów na telefon, ich edycję oraz udostępnianie w sieci. Takie rozwiązania powodują, że obsługa kamery jest bardzo intuicyjna - mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi.

Na funkcjonalność Yi Action 2 wpływa także zastosowanie baterii o wysokiej pojemności. Umożliwia kręcenie filmów przez 2 godziny bez przerwy (w rozdzielczości 4K/30 fps). Poza tym kamerka waży tylko 95 gram, dzięki czemu można z niej swobodnie korzystać przy różnych rodzajach aktywności.

Yi Action 2 kosztuje 1199 zł. Na portalu internetowym producenta ruszyła właśnie przedsprzedaż kamerek, w ramach której otrzymujemy wodoodporną obudowę gratis.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
stas21
17 maja 2016, 13:15
Biedne gopro niedość, że teraz ma słabsze specyfikacje to jeszcze jest dużo droższe
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto