A A A

Yi Action 4K – zaawansowana kamera sportowa

15 września 2016, 10:00
Kamera YI Action 4K posiada możliwość nagrywania filmów w 4K w 30 klatkach na sekundę, pojemną baterię oraz wysoką jakość materiałów użytych do jej produkcji.
Yi Action 4K –  zaawansowana kamera sportowa

Yi Action 4K obsługuje parametry pozwalające na wykonywanie time-lapsów czyli filmu poklatkowego, który umożliwia zobaczenie nam procesów zbyt powolnych dla ludzkiego oka, np. obserwowania przemijającego zachodu słońca czy rozkwitu roślin. Dzięki temu to, co działo się przez kilka godzin można zobaczyć w kilkanaście minut czy sekund. Co ważne, kamera wyposażona jest w stabilizację obrazu dzięki czemu obraz na wykonywanych przez nas filmach jest nieporuszony.

Najnowszy produkt Xiaoyi to szereg nowości. Dzięki użyciu matrycy 28nm, YI Action 4K oferuje najlepsze parametry zachowując kompaktowy rozmiar kamery sportowej. Waży ona zaledwie 95 gram, a jej obudowa jest odporna na uderzenia. Co ciekawe, 7 warstw soczewek w obiektywie w połączeniu z przysłoną F2.8 sprawia, że obraz jest bardzo dobrze doświetlony, ostry, a także bardzo szczegółowy.

YI Action 4K jest wyposażona w wyświetlacz 16:9 i obsługuje rozdzielczość 640x260 pikseli. Za sprawą Gorilla Glass nie będziemy musieli stresować się o przypadkowe zarysowania ekranuw codziennym użytkowaniu.

W najnowszym produkcie Xiaoyi znalazł się także akumulator o pojemności 1400 mAh (litowo-jonowy od Amperext Technology, stosowany w iPhone). Dzięki takiemu rozwiązaniu kamera będzie umożliwiała nagrywanie w 4K/30fps do dwóch godzin. W stanie czuwania będzie działała do ośmiu godzin.

Kamera sportowa firmy Xiaoyi oferuje również szybkie pobieranie zdjęć na telefon, a także ich edycję i udostępnianie. Prędkość pobierania to 30 Mbps, co sprawia, że zyskamy dużo więcej czasu na edycję fotek i dzielenie się nimi ze znajomymi.

Kamera sportowa Yi Action 4K dostępna jest u wyłącznego dystrybutora Xiaoyi w Polsce, firmy JBTS w sugerowanej cenie 1249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto