A A A

YotaPhone 3 - pierwsze, nieoficjalne zdjęcia

10 sierpnia 2017, 13:40
Zbliża się premiera YotaPhone 3, nowej wersji rosyjskiego supersmartfonu z dwoma ekranami. W Internecie można znaleźć pierwsze, nieoficjalne fotografie.
YotaPhone 3 - pierwsze, nieoficjalne zdjęcia

YotaPhone, nazywany też "rosyjskim iPhonem", to nietypowy smartfon, który cechuje się dwoma ekranami - jednym z przodu i drugim z tyłu. To niszowe urządzenie, które nie zyskało zbyt dużej popularności na świecie, jednak ma być dowodem na to, że rosyjska technologia użytkowa nie zostaje z tyłu względem chińskiej i amerykańskiej.

Według dotychczas zgromadzonych informacji, Yotaphone 3 ma być wyposażony w 5,5-calowy ekran Full HD. Za wydajność będzie odpowiedzialny ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz i GPU Adreno 506, najprawdopodobniej Snapdragon z serii 6XX. Pamięć RAM ma 4 GB, a przestrzeń magazynowa 64 GB. Przedni aparat ma mieć 12-megapikselową matrycę, a tylny 11-megapikselową. Urządzenie ma pracować pod kontrolą Androida 7.1.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto