A A A

YouTube Music pozwoli wgrywać pliki lokalne

10 lutego 2020, 14:00
Google ogłosił, że wkrótce użytkownicy YouTube Music będą mogli zsynchronizować z aplikacją swoje lokalne biblioteki plików muzycznych.
YouTube Music pozwoli wgrywać pliki lokalne

YouTube Music to serwis nieustannie udoskonalany, dzięki czemu zyskuje funkcje analogiczne do innych popularnych apek muzycznych. Aktualnie testowane jest np. wyświetlanie tekstu odtwarzanych utworów. Możemy się spodziewać, że pod tym względem serwis przebije nawet Spotify, gdzie tekst zaimportowano tylko do wybranych utworów, podczas gdy YouTube Music zintegrowano z LyricsFind, co umożliwia poznawanie słów większej liczby utworów.

Google ogłosiło również prace nad rozszerzeniem apki YTM o możliwość wgrania własnych plików muzycznych, tzw. bibliotek lokalnych. Dotyczy to przede wszystkim Google Play Music i pobranych stamtąd utworów oraz stworzonych za pomocą programu playlist. Połączenie apki z lokalnymi plikami i utworami, które posiadamy w chmurze, jest w fazie testów beta.

fot. YouTube Music


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto