A A A

YouTube i Mapy - Google szykuje istotne zmiany

11 lutego 2019, 06:30
Google planuje wprowadzić istotne modyfikacje w swoich dwóch, popularnych usługach - platformie YouTube i Mapach Google.
YouTube i Mapy - Google szykuje istotne zmiany

Pierwsza aktualizacja pojawi się niebawem i dotyczy YouTube'a. Nowa apka YT umożliwi pobieranie filmów w jakości Full HD.

YouTube pozwoli także na wyświetlanie powiadomień podczas uploadowania materiałów wideo. W kodzie źródłowym aplikacji znaleziono również nieco tajemniczy zapis oznaczony jako "Technodrome" - obecnie nie wiadomo czym może być wspomniana funkcja.

Druga aktualizacja jest o wiele bardziej "przyszłościowa" i dotyczy Map Google. Za sprawą AR oraz tylnego aparatu w smartfonie, aplikacja Map Google będzie w stanie pokazać w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się użytkownik oraz wskazać mu właściwą drogę za pomocą strzałki.

Funkcja jest obecnie testowana przez Lokalnych Przewodników i na przestrzeni najbliższych miesięcy powinna trafić do stabilnej wersji programu do kilku miesięcy.

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto