A A A

YouTube pozwala pobierać klipy

13 lutego 2009, 11:40
Programiści Google odpowiedzialni za serwis z materiałami wideo, YouTube, zaktualizowali witrynę, wprowadzając możliwość pobierania filmików. Pliki rozpowszechniane w formacie MP4 można pobierać bezpłatnie lub za opłatą, w zależności od ustaleń między firmami, które wyraziły zgodę na udostępnianie klipów w takiej formie.
YouTube pozwala pobierać klipy

Niestety na chwilę obecną liczba materiałów do pobrania jest ograniczona. Na razie oferta darmowych nagrań dotyczy takich partnerów, jak Stanford, Duke, UC Berkeley, UCLA oraz UCTV, jednak Google zapewnia, że prowadzi intensywne rozmowy z kolejnymi firmami, które mogą nawiązać współpracę. Według informacji podanych przez twórców YouTube wynika, że liczba klipów z opcją pobierania ma się zwiększać z dnia na dzień. Filmiki te są oznaczone linkiem lub przyciskiem "Download this file". Lista płatnych plików, które zamówimy, dostępna będzie pod adresem www.youtube.com/my_purchases/

Źródło: TechConnect


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto