A A A

YouTube z trybem nocnym

19 kwietnia 2017, 10:00
Często oglądasz filmy w nocy? Google przygotowało coś dla Ciebie. Od teraz YouTube może mieć czarne tło i ciemniejszą, bardziej przyjazną dla oka kolorystykę.
YouTube z trybem nocnym

Dark Mode, bo tak nazywa się funkcja, jest póki co testowana, ale chętni mogą już aktywować ją w kilku prostych krokach.

Jak odkryli użytkownicy serwisu Reddit, funkcja działa na najpopularniejszych przeglądarkach: Google Chrome i Mozilla Firefox. Aby ją uruchomić, trzeba najpierw otworzyć konsolę poleceń (najlepiej za pomocą skrótu ctrl + shift + i), wpisać w niej następującą komendę: document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE" i potwierdzić przyciskiem enter. Teraz wystarczy tylko odświeżyć stronę, a możliwość aktywowania opcja Dark Mode pojawi się w prawym górnym rogu.

Oficjalnie, funkcja pojawi się zapewne w ciągu najbliższych tygodni. Wówczas, jej włączenie będzie możliwe bez wpisywania żadnych poleceń.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Słuchawki douszne JBL T205
24 lipca 2017
Marka JBL zaprezentowała słuchawki douszne wyróżniające się wysokiej jakości brzmieniem za sprawą technologii Pure Bass.


Wideorejestrator LS475W+
24 lipca 2017
Wideorejestrator to narzędzie pomagające m.in. zidentyfikować kierowcę, który doprowadził do wypadku i uciekł z miejsca zdarzenia. By...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto