A A A

YouTube z trybem nocnym

19 kwietnia 2017, 10:00
Często oglądasz filmy w nocy? Google przygotowało coś dla Ciebie. Od teraz YouTube może mieć czarne tło i ciemniejszą, bardziej przyjazną dla oka kolorystykę.
YouTube z trybem nocnym

Dark Mode, bo tak nazywa się funkcja, jest póki co testowana, ale chętni mogą już aktywować ją w kilku prostych krokach.

Jak odkryli użytkownicy serwisu Reddit, funkcja działa na najpopularniejszych przeglądarkach: Google Chrome i Mozilla Firefox. Aby ją uruchomić, trzeba najpierw otworzyć konsolę poleceń (najlepiej za pomocą skrótu ctrl + shift + i), wpisać w niej następującą komendę: document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE" i potwierdzić przyciskiem enter. Teraz wystarczy tylko odświeżyć stronę, a możliwość aktywowania opcja Dark Mode pojawi się w prawym górnym rogu.

Oficjalnie, funkcja pojawi się zapewne w ciągu najbliższych tygodni. Wówczas, jej włączenie będzie możliwe bez wpisywania żadnych poleceń.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowe przełączniki od NETGEAR
20 listopada 2017
Na polskim rynku zadebiutowały dwa nowe urządzenia marki NETGEAR. Przełączniki GS908 i GS908E posiadają elegancką, kompaktową obudowę, a...Klawiatura Sharkoon MECH SGK3 RGB
18 listopada 2017
Niemiecki producent Sharkoon wypuszcza na nasz rynek nową wersję swojego najlepiej sprzedającego się mechanika. Mowa o klawiaturze gamingowej...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto