A A A

YouTube z trybem nocnym

19 kwietnia 2017, 10:00
Często oglądasz filmy w nocy? Google przygotowało coś dla Ciebie. Od teraz YouTube może mieć czarne tło i ciemniejszą, bardziej przyjazną dla oka kolorystykę.
YouTube z trybem nocnym

Dark Mode, bo tak nazywa się funkcja, jest póki co testowana, ale chętni mogą już aktywować ją w kilku prostych krokach.

Jak odkryli użytkownicy serwisu Reddit, funkcja działa na najpopularniejszych przeglądarkach: Google Chrome i Mozilla Firefox. Aby ją uruchomić, trzeba najpierw otworzyć konsolę poleceń (najlepiej za pomocą skrótu ctrl + shift + i), wpisać w niej następującą komendę: document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE" i potwierdzić przyciskiem enter. Teraz wystarczy tylko odświeżyć stronę, a możliwość aktywowania opcja Dark Mode pojawi się w prawym górnym rogu.

Oficjalnie, funkcja pojawi się zapewne w ciągu najbliższych tygodni. Wówczas, jej włączenie będzie możliwe bez wpisywania żadnych poleceń.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto