A A A

Z TP do Playa nadal drożej

17 stycznia 2008, 12:40
Z TP do Playa nadal drożej

Decyzją prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej stawki za połączenia z telefonów Telekomunikacji Polskiej do sieci Play będą nadal wyższe niż do pozostałych sieci. Wniosek o zmianę stawek złożyła TP w kwietniu ubiegłego roku.
W uzasadnieniu decyzji UKE stwierdził, że P4 jest operatorem od niedawna funkcjonującym na rynku telefonii ruchomej i ponoszącym w związku z tym stałe nakłady inwestycyjne na budowę niezbędnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Uzasadnia to wyższy poziom stawek za połączenia w sieci ruchomej P4, czyli Play.
UKE zwraca uwagę, że obecne, jednolite ceny połączeń do innych sieci komórkowych są skutkiem kilkuletniego procesu zmian cennika usług. Wyższe stawki do Play mają, zdaniem regulatora, zapewnić spółce P4 dopływ środków potrzebnych na rozwój infrastruktury konieczny do dalszego działania operatora.

Źródło: UKE


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto