A A A

ZAGG pokazał klawiaturę Slim Book Go

14 stycznia 2019, 10:00
Marka ZAGG przedstawiła na targach CES w Las Vegas klawiaturę Slim Book Go dla wybranych modeli iPada (9,7 cala) i iPada Pro (11 cali oraz 12,9 cala).
ZAGG pokazał klawiaturę Slim Book Go

Smukła, ale wytrzymała, klawiatura ZAGG Slim Book Go łatwo zmieści się do każdej torby lub plecaka. Rozwiązanie zapewnia ochronę iPad przed uszkodzeniami w podróży oraz podczas normalnego użytkowania. Z klawiaturą ZAGG można sparować dwa urządzenia i następnie łatwo przełączać się między nimi. Odłączana klawiatura sprawdzi się w różnych środowiskach pracy, a dołączona podpórka zapewnia optymalne widzenie z możliwością łatwego ustawienia kąta nachylenia.

Przyciski klawiatury, dostępne w siedmiu podświetlanych kolorach, zapewniają wygodę pisania w warunkach słabego oświetlenia. Slim Book Go ma wbudowany uchwyt do ołówka Apple Pencil, dzięki czemu można pracować szybciej i bardziej wydajnie, a jednocześnie bezpiecznie i wygodnie przechowywać go, gdy nie jest używany.

Cena i dostępność

Klawiatura ZAGG Slim Book Go dla Apple iPad o przekątnej wyświetlacza 9.7 cala będzie dostępna jeszcze w styczniu na stronie internetowej ZAGG.com oraz w wybranych sieciach handlowych za sugerowaną cenę detaliczną około 430 złotych.

Klawiatury ZAGG Slim Book Go dla 11 calowego iPada oraz iPada o przekątnej 12,9 cala trafią do sprzedaży na wiosnę. Będą dostępne m.in. na stronie ZAGG.com w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio około 470 złotych oraz około 560 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto