A A A

ZOTAC - innowacje na targach CeBIT 2017

21 marca 2017, 12:00
ZOTAC zaprezentował najnowsze produkty na targach CeBIT 2017. Wśród nich znalazła się nowa linia mini PC ZBOX, wyposażona w procesory najnowszej generacji oraz najnowsze flagowe karty graficzne.
ZOTAC - innowacje na targach CeBIT 2017

Nowa poziom produktywności i rozrywki z mini PC ZBOX

ZOTAC zaprezentował nową generację mini PC ZBOX przeznaczoną zarówno dla entuzjastów gamingu jak i klientów biznesowych. Wszystkie modele tej linii mini PC wyposażone są w procesor Intel Kaby Lake i obsługę pamięci DDR4.

Modele MI549 nano i CI549 nano są w stanie zaspokoić stale zmieniające się wymagania dużego i małego biznesu. Oba miniaturowych rozmiarów mini PC mieszczą się nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Pasywnie chłodzony CI549 nano jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność połączoną z ciszą. Oba modele są wyposażone w interfejs Thunderbolt 3 oraz obsługę technologii Intel AMT i Intel Unite.

Jedyny w swoim rodzaju, najsilniejszy z wszystkich mini PC, MAGNUS, napędzany grafiką z serii NVIDIA GeForce GTX 10, stał się bardziej energooszczędny i jeszcze potężniejszy, dzięki zastosowaniu procesorów Intel Kaby Lake oraz wykorzystaniu szybszych pamięci DDR4-2400.

Zagraj na nowym poziomie wydajności z jeszcze potężniejszą grafiką

Wraz z zapowiedzią GeForce GTX Ti 1080 Founders Edition, ZOTAC nie marnował czasu, przygotowując swoje renomowane modele AMP i AMP Extreme. Nowy ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme - to nie tylko najwyższy poziom wydajności, ale także nowe funkcje i możliwości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto