A A A

ZOTAC integruje mini-PC serii M z Intel Broadwell

11 kwietnia 2015, 14:00
ZOTAC International, producent kart graficznych oraz mini-PCw dniu dzisiejszym zaprezentował najnowszą serię M, która oferuje jeszcze większą wydajność w tym samym małym rozmiarze.
ZOTAC integruje mini-PC serii M z Intel Broadwell

Pierwszy z dwóch nowych mini-PC ZBOX MI522 nano to najprostszy wybór, aby skorzystać z nowej architektury Broadwell. Zmniejszenie rozmiarów tranzystorów do zaledwie 14nm pozwoliło na jeszcze większe ich upakowanie w jednym chipie, zwiększając zarówno moc obliczeniową, jak i graficzną wydajność w stosunku do poprzedników. Tylko ZBOX nano wyposażony w procesor Intel Core i3 posiada rozmiary 127mm x 127mm x 45mm.

ZBOX MI542 nano to kolejny pełen mocy obliczeniowej mini-PC z tej samej zaawansowanej rodziny Intel Broadwell. ZBOX MI542 bazuje na procesorze Intel Core i5 z jeszcze szybszym 2.7GHz zegarem. Ten potężny ZBOX nano dostępny jest w tej samej małej obudowie, oferującej pełną funkcjonalność desktopowych komputerów, z bogatymi możliwościami podłączeń urządzeń zewnętrznych oraz dwukanałową pamięcią.

Podobnie jak większości ZOTAC mini-PC, oba modele serii M dostępne są także w wersji Plus z 4GB pamięci DDR3 oraz 500GB dyskiem twardym. Wyposażone w 5 portów USB, podwójny Gigabit LAN i 802.11ac Wi-Fi, modele z serii ZBOX MI522 oraz MI542 zapewniają użytkownikom pełną funkcjonalność jako domowy PC, kino domowe lub komputer biurowy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto