A A A

ZOWIE XL2540 – monitor dla fana e-Sportu

10 listopada 2016, 12:00
Marka ZOWIE zaprezentowała nowy 25 calowy monitor - ze znanej serii e-Sportowej XL - pracujący z częstotliwością odświeżania 240 Hz.
ZOWIE XL2540 – monitor dla fana e-Sportu

Takie parametry zapewniają jeszcze większą płynność ruchu w grach zainstalowanych na komputerach z kartami graficznymi generującymi ponad 240 fps (klatek na sekundę). Warto wiec sięgając po ten monitor sprawdzić czy używany przez nas komputer i gra sprostają tym wymaganiom.

Monitor zostanie zaprezentowany publicznie na konwencie DreamHack Winter w Szwecji (24-26 listopada 2016), gdzie uczestnicy będą mogli samodzielnie poczuć jego moc i poznać wszystkie możliwości.

Monitor zachował dodatkowo funkcje znane z poprzednich modeli XL, m.in. Black eQualizer, Flicker-free, a także przełącznik trybów pracy S-Switch i osłonę ekranu.

W Polsce ZOWIE XL2540 pojawi się przed tegoroczną gwiazdką, w sugerowanej cenie detalicznej 2359 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto