A A A

ZOWIE XL2546 - monitor dla e-sportu

20 sierpnia 2017, 10:00
BenQ wprowadza na polski rynek monitor ZOWIE XL2546. Urządzenie pracuje z rzeczywistą częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewniającą jeszcze większą płynność ruchu w grach.
ZOWIE XL2546 - monitor dla e-sportu

Sięgając po ten monitor trzeba sprawdzić czy używany przez nas komputer i gra sprostają tym wymaganiom - generują co najmniej 240 klatek na sekundę (FPS) - tylko wtedy możliwe będzie pełne wykorzystanie jego zalet.

Szybki przełącznik trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S Switch) - nowy przełącznik jest wyposażony w pięć przycisków, co pozwala dostosować i zapisać - w jego pamięci - ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora - w trakcie gry - jest szybkie i proste. Zapisane w pamięci ustawienia można łatwo przenieść i wykorzystać na innym monitorze np. na treningu czy turnieju

Regulowana osłona ekranu - ułatwia skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu. 20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów - dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer - funkcja „rozjaśnia" cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania" szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu z „pamięcią" - XL2546 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu - 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm zapewnia powtarzalność ustawień. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto